OPIEKA NAD MAŁŻEŃSTWEM

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
PROFIL PODOPIECZNEGO:
Poszukujemy Opiekunki dla Pana Ericha i jego małżonki Annemarie. Para mieszka w domku jednorodzinnym. Pan Erich ma 87 lat, mierzy 175 cm wzrostu i waży ok 83 kg, posiada Pflegestufe I, jego żona ma 82 lat, mierzy 160 cm wzrostu i waży ok 50 kg. Pan Erich cierpi na zawroty głowy, ma problemy z wymową, nosi okulary oraz aparat słuchowy. Porusza się o lasce. Pani Annemarie choruje jest po amputacji dwóch palców u lewej stopy, dlatego też potrzebuje wsparcia przy wchodzeniu po schodach, podczas kąpieli, przy wstawaniu oraz ubieraniu.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, własna łazienka
Wolne dla Opiekunki do uzgodnienia na miejscu z rodziną podopiecznych (2h dziennie).
Miejsce: BAD STEBEN (Bawaria)
ZADANIA:
- zmiana opatrunku podopiecznej
- pomaganie podopiecznej przy wykonywaniu czynności higienicznych, rozbieraniu i ubieraniu, kąpieli
- wspieranie podopiecznej podczas chodzenia;
- prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów).
WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
- gotowość do wyjazdu na 1-2 m-ce
OFERUJEMY:
- legalną i pewną pracę w Niemczech
- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży
- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu ANGEL CARE 24
- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu
- Tel: +48 733 388 300
- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!
Zdjęcie piewsze
Autor: Justyna | 2015-09-25 08:23:04
Email: justyna.szmelter@angelcare24.eu
Telefon: +48733388300
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (xx)