Pokojówka - praca w Niemczech

Gastamo Job Service poszukuje kandydatek na stanowisko POKOJÓWKA. Oferta pracy zlokalizowana jest na terenie Niemiec (Tyrol) - 30 km od Garmisch Partenkirchner , 20 km od Insbrucku.

Zakres obowiązków: czyszczenie apartamentów, kompletna konserwacja i utrzymanie domu

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- pracę przez cały rok (sezon letni i zimowy)
- pracę 40 godzin tygodniowo ( 5 dni w tygodniu)
- pracę bez nadgodzin
- wynagrodzenie 1200 euro netto

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres: biuro@gastamo.pl lub skontaktuj się telefonicznie
Zdjęcie piewsze
Autor: Gastamo Job Service | 2017-09-12 13:45:57
Email: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Lokalizacja: Małopolskie (Tarnów)