Poszukujemy lakiernika przemysłowego - niemiecki pracodawca

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Schwarzwaldu
Termin rozpoczęcia: Od września 2015 r. (termin do uzgodnienia)
Nr ref.: 075/2015

OBOWIĄZKI:
• Przygotowanie powierzchni do lakierowania poprzez użycie odpowiednich
narzędzi oraz środków
• Lakierowanie części z tworzyw sztucznych i metalu
• Kontrola jakości lakierowanych elementów

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego – wymóg konieczny
• Prawo jazdy oraz własne auto – wymóg konieczny
• Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku lakiernika przemysłowego
• Wykształcenie w zakresie lakiernictwa będzie dodatkowym atutem
• Znajomość technik i metod lakiernictwa

OFERUJEMY:
• Konkurencyjne wynagrodzenie, wynoszące min. 1600 € netto
• Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach na terenie Niemiec (koszty pokrywa pracodawca)
• Niemiecką umowę o pracę
• Ubezpieczenie i odprowadzanie składek na terenie Niemiec
• Pomoc polskiego oraz niemieckiego kooordynatora w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wszystkie wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

lub wysłanie aktualnego CV na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „Lakiernik przemysłowy”

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Kandydaci niespełniający podstawowych wymogów oferty pracy nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 22 631 11 70
Zdjęcie piewsze
Autor: Winckler Personal | 2015-09-10 12:30:54
Email: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Telefon: 22 631 11 70
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)