Pielęgniarka/Pielęgniarz wysokie wynagrodzenie plus dodatkowe przychody oraz świadczenia socjalne

Treść ogłoszenia:
O naszej firmie:

Jesteśmy niemiecką firmą, która współpracuje z ponad 100 ośrodkami opieki na terenie Niemiec , Austrii oraz Szwajcarii.
Legalna praca tylko w ośrodkach dla seniorów - nie poszukujemy do całodobowej prywatnej opieki nad starszymi osobami.

Pamiętaj od 01.01.2015 obowiązuje w Niemczech najniższa krajowa w wysokości 8,50 EUR za godzinę pracy.
Każdy pracodawca, który nie stosuje się do prawa podlega karze w wysokości 25.000 EUR za każdego pracownika, a każdy pracownik może zostać ukarany karą w wysokością 5000 EUR

Nasi Kandydaci /Kandydatki w szybkim terminie od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę , według niemieckiego kodeksu pracy , bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Opis stanowiska:

- podawanie leków z godnie zalecenia,i lekarzy
- prowadzenie dokumentacji z godnie z przyjętymi normami
- nadzorowanie terminowości przyjmowania leków-proste zabiegi i inne czynności , jak pobieranie krwi , zakładanie cewnika , etc

Wymagania:

- Wykształcenie pielęgniarskie
- Jeśli istnieje,jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+
- referencje,świadectwa pracy kursy językowe etc będą dodatkowym atutem;
- zaangażowanie,profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących
- empatia i pogodne usposobienie

asza oferta

Oferujemy

- pracę w domach opieki społecznej i klinikach
- umowa o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym
ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi;
- wynagrodzenie miesięczne od przed nostryfikacją 2000 EUR(ok.9000 zł do po nostryfikacji 3.500 EUR (ok.15000 zł) brutto (w zależności od wykształcenia , doświadczenia oraz znajomości języka)
- wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele , święta,nocki oraz zmianowy system pracy;
- pomoc nostryfikacji zawodu w Niemczech

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz informacji dotyczącej rejonu i terminu planowanego wyjazdu na adres info@ccmcc.pl lub kontakt pod numerem +48 797-458-095
Autor: CCM Sp. z o.o. | 2016-09-02 10:41:46
Email: Info@ccmcc.pl
Telefon: +48 797-458-095
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)