OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH w Niemczech SenioVita

Treść ogłoszenia:
Pani Helga czeka na odpowiedzialną opiekunkę z Polski!

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Poszukujemy opiekunki dla Pani Helgi na min 2 miesiące od 24 kwietnia 2014 r!

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ

Data urodzenia: 26.08.1934 Wzrost: 170 cm Waga: ok. 80 kg

Osoba komunikatywna. Podopieczna cierpi na demencję, potrzebuje pomocy w takich czynnościach jak na przykład: ubieranie, mycie, asekuracja, wsparcie przy codziennych czynnościach. Podopieczna korzysta z pampersów. Porusza się na wózku inwalidzkim. Pielęgniarze myją oraz rozdzielają tabletki.

Stopień pielęgnacyjny: 1

Obowiązki:

Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie,.

Opieka: kąpiel, zmiana pampersa w nocy, a w ciągu dnia zmiana 4 razy, ubieranie i rozbieranie, codzienna pielęgnacja ciała i jamy ustnej (proteza). Po porannym przebudzeniu należy pomóc Pani przy wstaniu z łóżka. Należy przestrzegać rytmu dnia. Podopieczna śpi spokojnie, w razie trudności podawane są tabletki nasenne. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka z mężem (opieka jest tylko nad panią Helgą!!) w domu jednorodzinnym. Mąż sparaliżowany pod całkowitą opieką pielęgniarzy.

Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.

Oferujemy:

* internet
* tanie połączenia do Polski
* wynagrodzenie 1100 Euro / Netto
* wyżywienie i zakwaterowanie (pokój z TV)
* zwrot kosztów przejazdu do 150 euro
* EKUZ, legalne zatrudnienie w stabilnej firmie
Zdjęcie piewsze
Autor: SENIOVITA | 2014-04-17 15:51:16
Email: opieka@seniovita.pl
Telefon: 58-66-77-081
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)