Praca na magazynie ze znajomością języka niemieckiego

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Langenau

Twoje zadania:

• kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki (pakowanie) – magazyn z częściami do maszyn - pompy lub części zapasowe,
• etykietowanie oraz załadunek towarów na samochody ciężarowe,
• obsługa systemu ZAP,
• zbieranie zamówień za pomocą skanera,
• foliowanie palet,
• dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej,

Otrzymasz od nas:

• pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech,
• w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich,
• ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld, czyli zasiłek rodzinny, po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech),
• terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny,
• zorganizowanie zakwaterowania na miejscu (płatności po stronie pracownika),
• stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami,
• pracę na stałe, niezależną od sezonowości,

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• dysponowanie własnym autem na wyjazd – warunek konieczny
• doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych
• dynamizm w wykonywaniu obowiązków, pracowitość i chęci do pracy
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
• elastyczność w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: pomocnik@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

503 934 105
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!
Zdjęcie piewsze
Autor: Mondi Polska | 2017-06-06 09:18:46
Email: pomocnik@mondi-polska.pl
Telefon: 503934105
Lokalizacja: Dolnośląskie (Poznań)