OPIEKA NAD MOBILNA PARA W BOCHUM - 1.08 - PAKIET PREMIOWY

Szukasz pracy jako opiekun do małżeństwa za granicą ? Zgłoś się do Angel Care 24! Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premie!

Miejsce pracy:

Bochum (Nadrenia Północna-Westfalia)

Termin wyjazdu:
1.08

Opis seniorki:

Pani Else ma 91 lat, waży 62 kg przy wzroście 158 cm. Pani cierpi na demencję, ma problemy ze słuchem oraz obniżony nastrój. Pani porusza się samodzielnie.

Opis seniora:

Pan Heinz ma 92 lata, waży 70 kg przy wzroście 178 cm. Pan cierpi na demencję, częściową inkontynencję, ma problemy ze słuchem oraz zaburzenia rytmu serca. Pan porusza się samodzielnie oraz przy pomocy balkonika.

Dodatkowe informacje:

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem.

Dla opiekunki:

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem, komputerem, dostępem do Internetu, TV oraz osobną łazienkę. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zakres obowiązków:

• wsparcie podczas wykonywania higienicznych czynności
• pomoc w korzystaniu z toalety
• zmiana pieluchomajtek
• przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu
• wspólne spędzanie czasu z podopiecznymi (m.in. spacery).

Wymagania:

- dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
Oferujemy:

- legalną i pewną pracę w Niemczech;
- ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ORAZ PREMIĘ /ZA REFERENCJE / POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI
- PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
- organizację wyjazdu oraz opłacenie kosztów podróży;
- opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
- możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

1.08
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-07-06 13:19:58
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: 733388300
Lokalizacja: Zachodniopomorskie (Siedlce)