inżynier projektant/ konstruktor

Nasz Klient jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla przemysłu energetycznego. Jego główne działania koncentrują się na innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystywanych przy eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

miejsce pracy: Kraków
praca stała

Poszukujemy osób z szeroką wiedzą techniczną i tożsamym doświadczeniem, które są zainteresowane pracą w zespole inżynierów i wsparciem firmy w realizacji wyzwań.

Obowiązki :

• projektowanie i dostosowywanie obecnych koncepcji części maszyn i urządzeń przy użyciu techniki 2D oraz 3D
• opracowanie specyfikacji technicznej i dokumentacji materiałowej dla całego systemu komponentów
• dokonywanie podstawowych kalkulacji w oparciu o zasady fizyki np. obciążeń
i momentów zginających , obliczenia masy, przyśpieszenia, ciśnienia
• udział w „burzy mózgów” oraz proponowanie rozwiązań podnoszących efektywność
i jakości projektów mechanicznych
• przygotowywanie dokumentacji, informacji, komunikatów w oparciu o projekty i specyfikacje techniczne
• zapewnianie zgodności dokumentacji technicznej i raportów z polityką i procedurami Firmy
• współpraca z innymi działami, udzielanie odpowiedzi na zapytania, wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z projektowaniem części
• przygotowywanie raportów, korespondencji, specyfikacji technicznej, kalkulacji

Oczekiwania :
• tytuł magistra inżyniera (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka)
• płynna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
• wiedza techniczna, poparta min. 3 - letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku inżyniera projektant /konstruktora w środowisku projektowym
• znajomość nowoczesnych narzędzi inżynieryjnych
• wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celu
• zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie, będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie
• niezbędne narzędzia pracy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności plus pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)
• możliwość rozwoju osobistego i ciągłe wyzwania

Osoby zainteresowane udziałem w prowadzonej rekrutacji proszę o przesłanie Cv na adres: krakow_pu2@pl.randstad.com
Autor: Sylwia | 2012-08-03 15:44:34
Email: krakow_pu2@pl.randstad.com
Telefon: +48 12 394 18 00
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)