Operator lasera CNC- do metalu - NOWA OFERTA!

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Operator lasera CNC - do metalu
Lokalizacja: Hemau (okolice Ingolstadt)

Opis stanowiska:
- samodzielna obsługa maszyn CNC - laser, plazma,
- ustawianie maszyn,
- praca z rysunkiem technicznym,
- zapewnione wdrożenie,

Naszym Pracownikom zapewniamy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Stawkę podstawową + dietę dzienną),
- Płatne nadgodziny,
- Opiekę konsultanta firmy, gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas pracy,

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie jako operator maszyn CNC,
- doświadczenie w branży metolowej,
- wykształcenie kierunkowe- mile widziane,
- chęci do pracy,

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: operator@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466
Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!
Zdjęcie piewsze
Autor: Mondi Polska | 2017-06-21 15:04:04
Email: operator@mondi-polska.pl
Telefon: 793835466
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)