Elektryk - Niemcy

Treść ogłoszenia:
ELEKTRYK – Niemcy
Obowiązki:
montaż instalacji elektrycznych;
układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;
Wymagania:
kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
wykształcenie kierunkowe;
uprawnienia SEP;
wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
prawo jazdy kategorii B (wlasne auto)

Oferujemy:
wynagrodzenie brutto:  12/h brutto plus 2€/h netto
praca stała, umowa na czas nieokreślony;
okres próbny: 6 miesięcy;
zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracodawce
po kazdym przepracowanym miesiacu bon na paliwo 44e
Prosimy o przesłanie cv na adres ajm1@op.pl Tel. 0048 512 333 517. Nr certyfikatu 7537
Autor: AJM | 2015-06-16 20:02:33
Email: ajm1@op.pl
Telefon: 512333517
Lokalizacja: Dolnośląskie (Niemcy)