Opiekunki dla Pana Leo na 6 tygodni - od 07.09.2014r.

Treść ogłoszenia:
Pan Leo czeka na sympatyczną opiekunkę z Polski!

Miejsce: St. Wedel 66606
Poszukujemy Opiekunki dla Pana Leo na 6 tygodni - od 07.09.2014r.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- prawo jazdy.

Pan Leo ma 84 lata, 170cm, 70 kg. Ma paraliż prawej ręki. Co dwa tygodnie ma rechabilitację co systematycznie poprawia Jego koordynację ruchową. W domu porusza się samodzielnie, na spacerach wspiera się chodzikiem. Przesypia noce. W nocy używa pampersów, w dzień samodzielnie korzysta z toalety. Pan Leo to sympatyczny, spokojny mężczyzna z apetytem na życie, uwielbia polską kuchnię i spacery. Pan Leo mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Opiekunka ma do wyboru mieszkanie w domku gościnnym lub w domu podopiecznego. Do dyspozycji Opiekunki jest auto, stacjonarny komputer z podłączeniem do Internetu.

Obowiązki:
-prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie czystości,
-pomoc w codziennych czynnościach, ubieraniu, kąpiel

Oferujemy:
* Oddzielne mieszkanie,
* Czas wolny 3h dziennie,
* Internet, komputer stacjonarny,
* wynagrodzenie 1050 Euro / Netto,
* wyżywienie i zakwaterowanie,
* zwrot kosztów przejazdu do 150 euro,
* EKUZ, A1,
* legalne zatrudnienie w stabilnej firmie.

Kontakt:
Zadzwoń do Seniovity!
58-66-77-082 (poniedziałek – piątek 8:00-16:00)
lub pisz maila na adres: opieka@seniovita.pl ,  a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy!

 Dołącz do załogi SenioVita!
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.seniovita.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Seniovita | 2014-09-03 08:12:22
Email: opieka@seniovita.pl
Telefon: 586677081
Lokalizacja: Pomorskie (Gdynia)