Hydraulik mieszkaniowy z j.ang.- Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów na stanowisko:

Hydraulik mieszkaniowy z j.ang.
Nr ref.: HYDR /NOR/10/12
Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:
Praca jako hydraulik mieszkaniowy.

Wymagamy:
•Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako hydraulik
•Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub czeladnicze jako hydraulik, monter instalacji sanitarnych lub monter instalacji budowlanych
•Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
•Pozytywne referencje od byłych pracodawców
•Gotowość i motywacja do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP na południu Polski.

Oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie:158,4 NOK brutto/h, gwarantowana dniówka: 1188 NOK brutto
•Wraz ze stażem pracy gwarantowany wzrost wynagrodzenia
•Możliwość stałego zatrudnienia po 3 miesięcznym okresie próbnym na norweskich warunkach
•Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
•Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
•Odprowadzanie składek emerytalnych (w celu uzyskania emerytury norweskiej)
•Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii w atrakcyjnej cenie – od 1800 do 2000 NOK/2 tyg
•Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z : zezwoleniem na prace, kartą podatkową oraz uzyskaniem zasiłku rodzinnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z tytułem w treści maila „Hydraulik” na adres email:
Beata.Jakubowska@adecco.com

Termin przesyłania aplikacji – aktualnie
Spotkanie z pracodawcą – październik 2012

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Autor: Beata Jakubowska | 2012-10-15 13:26:08
Email: Beata.Jakubowska@adecco.com
Lokalizacja: Świętokrzyskie (Norwegia)