SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU I SPRZEDAŻY Z J. NIEMIECKIM A

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy na rynku od 2001r.

Od początku swojej działalności stawialiśmy na utrzymanie wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

W wyniku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa i otwarcia nowego oddziału w Jędrzejowie, poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU I SPRZEDAŻY Z J. NIEMIECKIM

ATRAKCYJNA PRACA W TERENIE
Opis stanowiska
Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
• Identyfikacja potencjalnych kontrahentów, budowanie profesjonalnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami oraz rozwijanie współpracy poprzez doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań logistycznych
• Aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych i rynku lokalnym;
• Budowanie profesjonalnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami;
• Prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie warunków i zawieranie umów z klientami;
• Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
• Praca w terenie.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
• Dyspozycyjności – WARUNEK KONIECZNY
• Czynnego prawa jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY
Bardzo dobrej znajomości rynku usług paletowych;
Doświadczenia w branży paletowej i logistycznej.
Sumienności, pracowitości, inicjatywy, orientacji na wyniki;
Samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji, doskonałej organizacji czasu pracy,
Umiejętności planowania i wyznaczania celów;
Ambicji i potrzeby osiągnięć.

Oferujemy:
Stałe wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym bądź premią motywacyjną
Pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Służbowy telefon oraz komputer;
Samochód służbowy.

Aplikacje (CV z nr telefonu) prosimy kierować drogą mailową sylwia.kowalczyk@palmix.pl lub tel. 505 279 658.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PALMIX. "
Zdjęcie piewsze
Autor: PALMIX | 2013-08-26 13:41:56
Email: sylwia.kowalczyk@palmix.pl
Telefon: 505 279 658
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)