Opiekun osoby starszej

Firma Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne ( wpis do KRAZ nr 19096) poszukuje osób do pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi, niesamodzielnymi psychicznie i fizycznie.

Jeśli znasz język niemiecki i opiekowałaś się osobami chorymi ( doświadczenie zawodowe oraz rodzinne) skontaktuj się z nami- czekamy na Ciebie.
Wyjedź z nami i spełniaj swoje marzenia już dziś!

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 euro,
* zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
* legalne zatrudnienie ( Ekuz karta, ZUS)
* pomoc biura 24/h,
* pokrycie kosztów podróży,

Zakres obowiązków:
* pomoc higieniczna,
* pomoc domowa ( drobne porządki domowe)
* dotrzymywanie towarzystwa,

*** Proszę pamiętać, że zakres obowiązków dostosowany jest indywidualnie do pacjenta

Odwiedź naszą stronę internetową: https://www.iskierkauslugi.com/praca-w-niemczech

oraz polub nas na Facebooku- dziękujemy!
Autor: Justyna | 2018-08-31 12:41:28
Email: iskierkauslugi@onet.pl
Telefon: 886691787
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Grudziądz)