Referent ds. Jakości

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
W związku z tym obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku gm. Ciechanów, na stanowisku:

Location: Ciechanów

Zadania:
- monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów
- kontrola przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym
- kontrola zgodności procesów produkcyjnych z obowiązującymi procedurami, instrukcjami
- nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością
-weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC)
- sporządzanie raportów z wykonanej pracy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria produkcji, zootechnika, rolnictwo - nie jest to warunek konieczny
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (4 x w tygodniu po 10 godzin - zmiany dzienne i nocne)
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dokładność
- umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy
- mile widziane doświadczenie
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej
- pracę na pełen etat
- możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
- wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

CV prosimy przesyłać na adres email:
inga.biernat.cd@obpon.pl
Autor: Inga | 2023-10-17 10:29:13
Email: inga.biernat.cd@obpon.pl
Lokalizacja: Mazowieckie (Ciechanów)