SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Treść ogłoszenia:
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji, samodzielne planowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych, reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy, aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy, wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, wychodzenie z inicjatywami i proponowanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja CV oraz przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i face-to-face z kandydatami, proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych, przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących rekrutacji.

WYMAGANIA:
wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany stopień niepełnosprawności, doświadczenie w rekrutacji, praktyczna znajomość narzędzi ułatwiających rekrutację, doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów, mile widziana znajomość języka angielskiego, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole, samodzielność i umiejętność organizacji pracy, terminowość, systematyczność, sumienność, otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych, gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależniona od efektów pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail:

praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami
Autor: Gosia | 2016-11-21 09:36:23
Email: gosiago99@o2.pl
Telefon: 503 248 611
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)