Private Banker

Treść ogłoszenia:
Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych
i biznesowych,
• sprzedaż produktów finansowych,
• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
• inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami.
Wymagania:
• preferowane wyższe wykształcenie,
• min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym
z obsługą klientów i/lub telemarketingiem,
• doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
• znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych
i/lub majątkowych,
• rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Zapewniamy:
• atrakcyjne warunki finansowe w tym wysokie prowizje,
• cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
• otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
• szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń,
• wyjazdy zagraniczne dla najlepszych, udział w konferencjach, sympozjach finansowych.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: KZS/2013 na adres e-mail: rekrutacja.finanse.torun@gmail.com

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”
Autor: Natalia | 2013-08-23 11:14:25
Email: rekrutacja.finanse.torun@gmail.com
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Toruń)