Monter mebli (Niemcy)

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku:

MONTER MEBLI

Zakres obowiązków:
•Bezpośredni kontakt z klientem w ramach prowadzonych prac;
•Dostawa i montaż mebli u klienta;
•Instalacja urządzeń kuchennych;
•Drobne prace przygotowawcze i instalatorskie;
•Prowadzenie dokumentacji dot. przeprowadzonych prac (w razie zapotrzebowania).

Wymagania:
•Doświadczenie na w/w stanowisku;
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
•Zdolności manualne;
•Zaangażowanie i staranność;
•Dobra kondycja fizyczna;
•Prawo jazdy kat. B;
•Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem;
•Wykształcenie zawodowe jako stolarz meblowy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
•Stawkę godzinową uzależniona od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
•Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem;
•Możliwość podjęcia długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zdjęcie piewsze
Autor: In Temporis Sp. z o.o. | 2015-09-16 11:29:21
Email: zagranica@intemporis.eu
Telefon: 603723949
Lokalizacja: Lubelskie (zagranica)