Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Fajny pomysł na prosty i tani biznes w Hiszpanii ? szukam chętnych do współpracy


Treść ogłoszenia:
Szukam odpowiedniej , uczciwej osoby która zaangażuje się ze mną w założenie pewnej działalności o charakterze usługowym i zapewni pewne środki finansowe na reaizację tego w poczatkowej fazie rozwoju..
Preferuje zorganizowanie od podstaw niskobudżetowego biznesiku powiązanego ściśle z turystyką w Hiszpanii. Biznes ten nie wymaga stałego przebywania w tym kraju ale jestem gotów w razie potrzeby tam wyjechać by dopilnować wszelkich spraw organizacyjnych .
Prowadzenia tej usługi dla turystów preferowałbym obleganej przez turystów całym rokiem Barcelony oraz pobliskie nadmorskie rejony kurortowe takie jak Blanes czy Lioret de Mar.
Możliwość rozwoju tego założenia i jego ekspansja na inne turystyczne miasta w Hiszpanii jak Valencja czy Alicante po Malagę włacznie jest wręcz nieograniczona i w zasadzie nie ma otwartej konkurencji w tym kraju.
Mam pewną koncepcję założenie internetowej sieci tzw, pogotowia turystycznego dla klientów indywidualnych o specyficznej formie działania .Mam także nakreślony wstępny plan działania który z pewnością wdroży się w życie i przyniesie dobre finasowe skutki.
Osobiście posiadamy także rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E który pozwala między innymi na otwarcie własnego biznesu w tym kraju jeśli byłaby taka potrzeba .Numer ten jest także odpowiednikiem Polskiego numeru NIP w tym kraju co umożliwia rozliczanie się z Hiszpańskim fiskusem czy założeniem konta w banku.
Kwestia potencjalnego wkładu finansowania nie jest przezemnie określona bo w większości zależy od kosztów np, reklamy w internecie oraz od kosztów rejestracyjno urzędowych tej firmy w Hiszpanii czy w Polsce w zależności w jakim kraju zdecydujemy się rozliczać z urzedem skarbowym.
Posiadam zankomite kontakty w Hiszpanii z odpowiedzialnymi osobami które tam mieszkają na stałe i chętnie zaangażują się w ten projekt.
Więcej szczegółów o specyfice działania i jej rentowności tylko dla naprawdę zainteresowanych osób na prywatny e-mail
jaroslaw.espania@op.pl
Cwaniakom i osobom pytających się tylko zdawkowo - cytuję „ proszę o szczegóły” bez nawet przedstawienia się proponuje pooglądać lepiej telewizję .
Autor: jaroslaw | 2018-09-22 12:35:59
Email: jaroslaw.espania@op.pl
Lokalizacja: Łódzkie (Łódź)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,