Programista CAM/HyperMILL

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Kronach

Zadania:
- programowanie CAM w programie HyperMILL z funkcjami obróbki 2D, 3D (frezowanie, toczenie CNC)

Oferujemy:
- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- stałą pracę w młodym zespole
- dogodne warunki zatrudnienia, bardzo dobre warunki socjalne
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- przynajmniej od roku do 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty
- znajomość programu Hypermill
- praktyczna znajomość technologii procesów obróbki skrawaniem metali
- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia(mile widziane dodatkowe uprawnienia,certyfikaty,itp.) na adres mailowy niemcy@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: PROG/CAM
Autor: Euro Labora | 2014-04-02 17:30:02
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 534550034
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)