LAKIERNIK - praca za granicą

Treść ogłoszenia:
Oferta 4/09/LE
LAKIERNIK PROSZKOWY

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie powierzchni elementów do lakierowania,
- malowanie elementów stalowych lakierem proszkowym,
- nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach
- obsługa kabiny do lakierowania proszkowego
Wymagania:
wykształcenie: średnie techniczne/zawodowe kierunkowe
doświadczenie minimum 2 lata
min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
własne auto (preferowane)
gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne zarobki
- dodatkowe świadczenia socjalne
- bezpieczeństwo pracy i ubezpieczenie
- terminowe wypłaty
- pracę u stabilnych Zleceniodawców
- jasne zasady współpracy
- opiekę koordynatora
Miejsce wykonywania pracy – gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
Zainteresowane osoby prosimy o CV na adres:
ewa.wrzeciono@agencja-concordia.pl
w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numeru oferty
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr:
515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54
Autor: Agencja Concordia | 2016-09-29 09:41:12
Email: ewa.wrzeciono@agencja-concordia.pl
Telefon: +48 515 633 746
Lokalizacja: Łódzkie (Niemcy)