regionalny przedstawiciel handlowy-doradca/ Randstad Polska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci specjalistycznych hurtowni materiałów budowlach, oferującej sprzedaż produktów oraz doradztwo
w zakresie rozwiązań technologicznych w sektorze zabudowy wnętrz, poszukujemy osoby na stanowisko:

regionalny przedstawiciel handlowy - doradca
Praca stała
Miejsce pracy: Kraków / cała Polska

Opis stanowiska:
realizacja planów sprzedażowych
pozyskiwanie i nadzorowanie współpracy z firmami wykonawczymi
pozyskiwanie i nadzorowanie realizacji inwestycji
nawiązywanie i utrzymywanie relacji z firmami wykonawczymi, biurami projektowymi, architektonicznymi, inwestorami
zarządzanie należnościami
przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji, doradztwo techniczne

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży na stanowisku mobilnego przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej oraz we współpracy z biurami projektowymi, architektonicznymi, inwestorami, firmami wykonawczymi)
znajomość technik sprzedaży oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i rzetelność
dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
dyspozycyjność, gotowość i umiejętność pracy pod presją czasu i rynku
prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym koncernie
niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
szkolenia produktowe
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: Krakow_pu2@pl.randstad.com
Autor: Randstad Polska | 2013-01-25 13:00:02
Email: Krakow_pu2@pl.randstad.com
Telefon: 123941800
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)