Przedstawiciel Handlowy - Specjalista d/s sprzedaży.

Critical System Solutions Sp. z o.o. , jest spółką odpowiedzialną za tworzenie działów sprzedaży naszych partnerów.
Jako firma zajmuje się w imieniu naszych klientów aktywnym pozyskiwaniem nowych zamówień i realizacją założonych targetów.
Obecnie dla jednej z marek w sektorze Marketingu, poszukujemy osób zajmujących się aktywnym pozyskiwaniem zleceń.

Opis Stanowiska:
▪ sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym,
▪ opieka nad powierzoną bazą klientów,
▪ reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
▪ realizacja założonych planów sprzedaży,
▪ efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych,
▪ przedsiębiorczość, inicjatywa i samodzielność,
▪ nastawienie na osiąganie celów i etyczne podejście do biznesu.

Wymagania:
▪ mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta
ubezpieczeniowego, finansowego, itp.,
▪ łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
▪ samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
▪ zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
▪ wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
▪ ciekawą pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego
▪ ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
▪ atrakcyjny system wynagrodzeń,
▪ możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
▪ pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo-handlowych oraz aktywny coaching,
▪ możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski,
▪ tel. służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@css.biz.pl w tytule KR1/09/2017
Zdjęcie piewsze
Autor: CRITICAL SYSTEM SOLUTIONS | 2017-09-22 14:41:55
Email: PRACA@CSS.BIZ.PL
Telefon: 881696108
Lokalizacja: Małopolskie (KRAKÓW)