Kosztorysant w Grupie Kapitałowej Control Process S.A.

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia Firma stawia na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, certyfikaty jak i referencje wystawione przez Klientów. W ślad za potrzebami rynku i rozwojem spółki powstawały nowe podmioty wchodzące w skład Grupy Control Process, która obecnie liczy kilkanaście spółek realizujących kompleksowo zadania w głównych sektorach przemysłu.

Grupa Kapitałowa Control Process S.A. do Oddziału w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: KR/K/120814

Zakres obowiązków:
Kosztorysowanie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć oraz instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia,
Przygotowywanie specyfikacji technicznych zamówień pod potrzeby realizowanych obiektów,
Wysyłanie zapytań ofertowych i zamawianie materiałów,
Częściowy nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej, prawnej i finansowej projektów,
Prowadzenie wymaganej sprawozdawczości,
Wsparcie Kierownika Kontraktu w bieżących zadaniach.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne kierunkowe,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office i programów kosztorysujących; mile widziana znajomość programów projektowych,
Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta branży energetycznej,
Znajomość podwykonawców, dostawców oraz zasad technik sprzedaży,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
Pracę w wysoko wykwalifikowanych zespołach,
Szansę rozwoju zawodowego i awansu,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres anna.prokop@controlprocess.pl. W treści e-maila prosimy zamieścić numer referencyjny: KR/K/120814. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d
Zdjęcie piewsze
Autor: Anna Prokop | 2012-08-17 13:31:13
Email: anna.prokop@controlprocess.pl
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)