Web Developer

Treść ogłoszenia:
Nasze wymagania:
• znajomość języków PHP, HTML5
• znajomość XML, XHTML, CSS, JQuery,
• znajomość zasad Responsive Web Design
• znajomość Zend Framework (lub innego wiodącego frameworka opartego o wzorzec MVC)
• praktyczna znajomość modelu programowania obiektowego,
• umiejętność projektowania baz danych
• znajomość języka zapytań wykorzystywanego w MySQL,
• mile widziana znajomość Wordpress,
• dodatkowym atutem będzie portfolio wykonanych stron internetowych
• mile widziana chęć poszerzania umiejętności programistycznych o nowe języki programowania i nowe środowiska

Twoje przyszłe zadania:
• współtworzenie aplikacji internetowych
• proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii,
• analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań,
• tworzenie i testowanie prototypów,
• wdrażanie aplikacji,

Oferujemy Ci:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałą atmosferę pracy

Kontakt:
CV prosimy przesyłać na adres mailowy:
clou[małpa]cloustudio.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Clou (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami).”
Autor: Paweł Krzciuk | 2012-08-27 15:02:39
Email: p.krzciuk@cloustudio.pl
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)