młodszy konsultant ds.obsługi klienta

Treść ogłoszenia:
Jeśli:
- kontakt z ludźmi oraz pomoc innym sprawia Ci satysfakcję
- odnajdujesz się w pracy nastawionej na realizację założonych celów
- jesteś gotowy podjąć pracę w systemie zmianowym (zmiany w godzinach 7.00-24.00)
- chcesz rozpocząć karierę zawodową w prężnie rozwijającej się firmie

Jesteś kandydatem, którego szukamy!!!

Oferujemy pracę dla firmy będącej częścią Grupy ITI, wiądącej na polskim rynku grupy medialnej, działającej w obszarze transmisji i produkcji telewizyjnej, nowych mediów, prowadzenia multipleksów, kina domowego, a także dystrybucji kinowej i piłki nożnej.

Zatem nie wahaj się - aplikuj!!!

Obowiązki:
- telefoniczna obsługa Klientów
- doradztwo w zakresie oferty produktowej oraz sprzedaż usług i produktów firmy
- pomoc oraz wsparcie techniczne

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym (7.00-24.00)
- umowę o pracę tymczasową na 1/2 lub 3/4 lub cały etat - Ty decydujesz!!!
- system profesjonalnych szkoleń
- pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
- możliwości rozwoju zawodowego i awansu
- stałą stawkę godzinową 8,93 zł brutto za 1 godzinę + prowizje sprzedażowe

Wymagania:
- umiejętność biegłej obsługi komputera (MS Office, Internet)
- chęć podjęcia pracy na cały etat (3 zmiany), 3/4 etatu (2 zmiany) lub 1/2 etatu (praca w godzinach popołudniowych i wieczornych)
- minimum średnie wykształcenie
- komunikatywność, dobra dykcja
- dynamiczność w działaniu oraz silna motywacja
- samodzielność, zdyscyplinowanie
Autor: Randstad Sp z o.o. | 2012-09-13 13:47:48
Email: krakow@pl.randstad.com
Telefon: 12 394 18 00
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)