Praca Wakacyjna w Anglii. Praca Głównie z Dziećmi.

Poszukujemy osób do pracy sezonowej w Anglii. Praca polega na robieniu tymczasowych tatuaży (z brokatu) oraz sprzedaży na stoisku. Klientami są głównie małe dzieci oraz turyści w zakupowym nastroju, stoiska są usytuowane w kurortach wakacyjnych, stąd ilość przechadzających się osób jest bardzo duża. Zatrudnimy osoby bez doświadczenia, choć doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie atutem. Szkolenie i wszelka pomoc zapewniona. Wszystkie narzędzia oraz materiały do wykonywania tatuaży będą przez nas dostarczone i stale uzupełniane. Szczegóły umowy wyjaśnimy sobie przy kontakcie drogą mailową oraz Skype.

Obowiązki:
- zarządzanie sobą w czasie
- obsługa klientów
- prowadzenie dokumentacji ze sprzedaży
- wysyłka dziennego raportu do centrali

Wymagania:
- tylko kobiety, wiek od 21 do 32 lat.
- wysoki poziom motywacji, uśmiech, energia
- dobra organizacja i koncentracja
- wykonywanie prostych obliczeń (Excel)
- dobre zdrowie (praca głównie na stojąco)
- angielski wystarczający do odbywania prostych rozmów
- MUSISZ LUBIĆ PRACĘ Z DZIEĆMI!

Wynagrodzenie:
- stała stawka plus prowizja od wygenerowanej sprzedaży
- w poprzednich latach średnio dziewczyna była w stanie zaoszczędzić +/- 1500 funtów miesięcznie.

Praca w miesiącach Czerwiec, Lipiec, Sierpień.

Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: pomoc@funglittertattoos.com (po polsku) lub pod numerem telefonu: 048-221-253-158 (po angielsku).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną, gdzie znajdują się informacje w języku polskim: http://www.funglittertattoos.com/

Niektóre osoby z sezonu letniego 2016, zostaną Managerami w sezonie 2017, tym samym zarobią więcej pieniędzy.

PS. Oferujemy ZWROT kosztów podróży do UK w wysokości 50 funtów po ukończeniu całego sezonu.
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: Robert | 2016-01-26 18:21:32
Email: pomoc@funglittertattoos.com
Telefon: 048-221-253-158
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)