Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Garaż blaszany, kojce dla psów, hala stalowa


Treść ogłoszenia:
Nasza firma od lat z powodzeniem działa na terenie Polski i niektórych krajów Unii Europejskiej. Cały czas otwieramy się na nowe kraje. Chcemy aby nasza oferta dotarła do szerszego grona klientów z innych krajów Europy.
Garmet to producent garaży blaszanych oraz innych lekkich konstrukcji stalowych oferujących wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie.
Szeroka gama naszych produktów pozwoli każdemu znaleźć garaż dostosowany do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zarówno standardowe garaże blaszane o niedużych powierzchniach jak i nietypowe konstrukcje.
Nasza działalność opiera się na wysyłce zamówionego produktu do klienta, który wcześniej zamówił konstrukcję za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie.Posiadamy duże zaplecze transportowe odpowiednio dostosowane do przewozu konstrukcji stalowych. Dzięki temu nasze produkty dostarczane są klientom najszybciej jak to tylko możliwe (od 3 do 15 dni).

W naszej ofercie posiadamy garaże wykonane z czarnej stali pomalowane farbą, jak również niedawno wdrożone do produkcji garaże wykonane w całości ze stali profilowanej ocynkowanej:
* Garaże drewnopodobne
* Garaże standardowe: ocynkowane, akrylowe
* Altanki
* Garaże wielostanowiskowe
* Hale i wiaty

Na życzenie klienta wykonujemy projekt konstrukcyjny za odpłatnością.

Płatności
===================
Za garaż należy zapłacić po montażu. W przypadku zamówienia dużych, nietypowych konstrukcji wymagana jest zaliczka.

Przygotowanie podłoża
===================
Klient we własnym zakresie zobowiązany jest do przygotowania terenu pod garaż.Należy wcześniej wypoziomować teren i na zewnętrznych wymiarach garażu ustawić płytki chodnikowe, liczba bloczków musi być dostosowana do wymiarów planowanego garażu.Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie wylewki betonowej powiększonej o ok. 20cm od wymiarów garażu (należy zachować przekątną wylewki). Garaż można również postawić na kostce brukowej, pamiętając o zachowaniu przekątnej.

Kotwiczenie garażu do podłoża
===================
Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest przytwierdzenie garażu do podłoża. Klient powinien to wykonać niezwłocznie po montażu.

Kontakt
===================
kom. 606-671-002
tel. 12 4446253

Siedziba firmy
===================
GarMet
Krasne Lasocice
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: Garmet Garmet | 2018-09-24 14:43:28
Email: kontakt@garmet.pl
Telefon: 606-671-002
Lokalizacja: Małopolskie (Krasne-Lasocice)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,