Mechanik samochodów dostawczych

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – okolice Monachium

Zakres obowiązków:
-naprawa samochodów dostawczych
-serwisowanie samochodów

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie na w/w stanowisku
-wykształcenie kierunkowe
-własny samochód ( dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
-zatrudnienie na warunkach niemieckich
-pełen pakiet socjalny
-atrakcyjne wynagrodzenie ( + świąteczne i urlopowe)
-bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer ref. MECH/DE
Autor: Euro Labora | 2013-06-27 15:05:24
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 324172056
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)