MONTER OKIEN I DRZWI ? Praca od zaraz

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

MONTER OKIEN I DRZWI – Praca od zaraz

Miejsce pracy: Zachodnie Niemcy

ZADANIA:
- montaż okien i drzwi

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata
- przynajmniej komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego
- własny samochód – mile widziane
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:
- wynagrodzenie: 11,00€ brutto/ godz. + 44€ netto diety/ przepracowany dzień
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- brak „Zeitkonto”
- częste nadgodziny
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

biuro@ksps.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
Autor: KSPersonalService | 2016-11-22 12:00:01
Email: biuro@ksps.com.pl
Telefon: 618656425
Lokalizacja: Dolnośląskie (Poznań)