ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/BUDOWLANY ? BELGIA

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/BUDOWLANY.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Belgijską umowę o pracę
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP
- Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV w jęz. angielskim na adres: info@abcwork.eu
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."
Zdjęcie piewsze
Autor: ABCwork | 2018-09-26 16:38:38
Email: info@abcwork.eu
Telefon: 570221444
Lokalizacja: Śląskie (Bruksela)