ASYSTENT/KA

Niezależny Dyrektor do spraw sprzedaży w firmie DRB Centrum Odszkodowań zajmującą się pozyskiwaniem klientów oraz budową sieci sprzedaży dla kancelarii prawnej DRB poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENT/KA.

Zadaniem kandydata będzie pomoc w organizacji dnia pracy dla grupy sprzedażowej oraz realizacja wyznaczonych zadań. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, zorganizowanej i dynamicznej.

OBOWIĄZKI ASYSTENTA

- realizacja zleconych zadań na WCZORAJ;
- układanie kalendarza ze spotkaniami;
- wyszukiwanie wskazanych informacji w internecie;
- dodawanie zleconych ogłoszeń;
- umawianie telefonicznie spotkań;
- porządkowanie i zarządzanie kontaktami w systemie CRM bądź Google Calendar, Google Docs etc.

OFERUJEMY

- możliwość uzyskania bardzo dużego doświadczenia w zawodzie;
- prace w systemie home office;
- wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie;
- po okresie próbnym PAKIET (Komputer, telefon i internet).

Zastrzegam sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę by czujnym gdyż w związku ze specyfiką stanowiska wybrani kandydaci dostaną proste zadanie do zrealizowania podczas procesu rekrutacji, które będzie miało bezpośredni wpływ na wybór osoby.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ WYSYŁAĆ NA P.WARAWKO@GMAIL.COM Z TEMATEM „ASYSTENTKA”
Zdjęcie piewsze
Autor: Piotr Warawko | 2015-01-15 22:36:07
Email: warawkojan@wp.pl
Telefon: 792009080
Lokalizacja: Dolnośląskie (WROCŁAW / LEGNICA)