Produkcja i pakowanie - fabryka czekolady Bruksela

Exaris Interim poszukuje dla swojego klienta w Brukseli w Belgii w fabryce czekolady, kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji - pakowanie, produkcja czekolady.
Praca dla kobiet, mężczyzn, par.

Dla fabryki czekolady z Brukseli szukamy od zaraz pracowników produkcji do pracy w Belgii bez znajomości języka przy taśmie produkcyjnej polegającej na kontroli jakości oraz pakowaniu produktów.

OBOWIĄZKI:
- praca przy taśmie produkcyjnej
- pakowanie produktów, układanie na paletach
- wizualna kontrola jakości
- utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, mycie maszyn produkcyjnych

WYMAGANIA:
- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
- zdolności manualne
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- osoby bez nałogów, pracowite i sumienne
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

GWARANTUJEMY:
- wynagrodzenie 8,30 netto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach belgijskich
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
- pracę w stabilnej renomowanej firmie z możliwością podjęcia stałej współpracy
- opiekę polskiego koordynatora
- min. 40/h pracy w tygodniu
- pomoc z formalnościami podatkowymi

Praca od 10 Sierpnia 2015.

Aby złożyć aplikację do pracy, prosimy o wysłanie CV w załączniku z dopiskiem w temacie "fabryka BRUKSELA" na adres e-mail: workforyou@interia.eu
Autor: Oktawian Niemczyk | 2015-07-29 02:21:33
Email: workforyou@interia.eu
Lokalizacja: Śląskie (Bielsko-Biała)