Kierownik techniczny obsługi pojazdów mechanicznych

Od ponad 15 lat oferujemy swoje usługi w obszarze branży samochodowej odnotowując sukcesywny rozwój oraz zainteresowanie naszą ofertą. W związku z nowymi projektami poszukujemy do naszej siedziby w okolicach Szczecina osób, które w jak najszybszym terminie zasilą nasz zespół.

Zakres obowiązków:

- planowanie i organizowanie pracy personelu warsztatu
- opracowywanie i indywidualna ocena programów testowych do pojedynczych pojazdów i ich komponentów
- utrzymanie w należytym stanie floty pojazdów
- obsługa programów diagnostycznych, nadzór nad magazynem części zapasowych
- ocena i analiza usterek

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie jako mistrz mechaniki pojazdowej/ technik pojazdów samochodowych lub porównywalne wykształcenie/ studia
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze techniki motoryzacyjnej
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Analityczne i logiczne myślenie oraz zorganizowany sposób działania
- umiejętność pracy w grupie, obowiązkowość, elastyczność

Oferujemy doskonałe warunki pracy – bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
Pomagamy w przeprowadzce do Poznania dla osób z innych miejscowości.

Proszę o przesłanie CV na adres biuro@hrl.pl lub aplikowanie przez stronę hrl.pl/praca/kierownik-techniczny-obslugi-pojazdow-mechanicznych/
Zdjęcie piewsze
Autor: Bartek Balcerzak | 2016-08-11 14:20:14
Email: biuro@hrl.pl
Telefon: 520687221
Lokalizacja: Zachodniopomorskie (Gdańsk)