Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Oczyszczanie czakr, synchronizacja czakr


Treść ogłoszenia:
ZABIEG
ODBLOKOWANIA, DOENERGETYZOWANIA i SYNCHRONIZACJI CZAKR
Istnieje jeden kluczowy powód Twoich niepowodzeń.

Twoje ciało składa się z wielu ośrodków energetycznych (czakr), odpowiadających za równowagę organizmu i duchowe wyzwolenie. Wyróżnia się siedem głównych czakr, umieszczonych w lini prostej wzdłuż kręgosłupa. Ich zadaniem jest rozprowadzanie subtelnych energii życiowych (prany) do ciał subtelnych człowieka. Tragiczne przejścia, których byłeś uczestnikiem, oraz trudności codziennego życia, powodują blokadę czakr, stopniowo ograniczając sferę fizyczną i psychiczną Twojego organizmu. Zaniedbując czakry, świadomie osłabiasz własne ośrodki energetyczne, otwierając drogę chorobom psychicznym i fizycznym defektom Twojego ciała.
Czakry nie są materialne, są to centra energetyczne jednak mają własne umiejscowienie w ciele fizycznym człowieka. Czakry są wrotami, przez które wpływa do naszego ciała fizycznego otaczająca nas energia (siła życia, prana, chi, orgon), przy czym każda czakra odpowiedzialna jest za asymilację, kumulowanie i metabolizm energii o innej częstotliwości. Każda z nich związana jest z umiejscowionym najbliżej gruczołem wydzielania wewnętrznego, ma też określoną funkcję psychiczną.
Szczegółowe informacje nt. zabiegu tutaj -> http://klinikaduszy.pl/?page_id=512
Twoja inwestycja w siebie: 15zł/czakra
(w cenie otrzymujesz: 1. analiza psychometryczna, pokazująca, w których czakrach posiadasz blokady, niedoenergetyzowanie lub równowagę, 2. Zabieg oczyszczający/odblokowujący czakrę, doenergetyzowanie czakry po oczyszczeniu)

Zabiegi wykonywane w gabinecie (bezpośrednio) jak i na odległość (skuteczność zabiegu taka sama jak w bezpośrednim kontakcie)

Szczegółowe informacje: Klinika Duszy Spiritual, tel. +48 531 377 700, email: Gabinet@KlinikaDuszy.pl, http://klinikaduszy.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Klinika Duszy Spiritual | 2012-06-08 09:49:20
Email: gabinet@klinikaduszy.pl
Telefon: +48531377700
Lokalizacja: Mazowieckie (Cała Polska + zagranica)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,