Pracownik Produkcji!! Praca od zaraz!!

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr 47).

Dla naszego klienta, lidera na rynku kosmetycznym poszukujemy pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Ciechanów

Wymagania:

 dyspozycyjność do pracy zmianowej

 rzetelności i zaangażowania

 dokładności i spostrzegawczości

 mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Obowiązki:

 praca przy linii produkcyjnej

konfekcjonowanie towaru

pakowanie, foliowanie, etykietowanie gotowego produktu

obsługa maszyny nalewającej

Oferujemy:

 współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową na pełen etat
(system 3-zmianowy)

 możliwość rozwoju zawodowego i przejścia na stałe do organizacji

 atrakcyjne wynagrodzenia

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?? Nie zwlekaj!! Wyślij SMS o treści Produkcja na numer telefonu 501- 331- 302 lub aplikuj wysyłając CV na adres ris.ciechanow1@randstad.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!!

Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Agencja pracy tymczasowej (nr licencji 47)
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Autor: Marta Piątkowska | 2016-09-27 20:06:27
Email: marta.piatkowska@randstad.pl
Telefon: 501331302
Lokalizacja: Mazowieckie (Ciechanów)