Monter-Spawacz MAG 135 ( Francja)

Treść ogłoszenia:
Miejsce Pracy: Północno – Wschodnia Francja
Rozpoczęcie pracy: 09.11.2015 lub 12.11.2015

Wymagania

• umiejętność spawania metodą MAG 135 – certyfikat,
• doświadczenie pracy jako monter(ślusarz),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• doświadczenie przy spawaniu w stali czarnej i stali nierdzewnej,
• obowiązkowe, darmowe próbki spawalnicze w Katowicach.

Obowiązki

• praca na zakładzie przy montażu i spawanie elementów do taśmociągów
• montaż poszczególnych elementów na podstawie rysunku technicznego
• prace ślusarskie
• spawanie poszczególnych elementów metodą MAG 135 – stal czarna i stal nierdzewna(INOX).

Mile widziane

•własny samochód,
•znajomość języka francuskiego.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
• składki od minimum średniej krajowej,
• wynagrodzenie około 1750 netto /152 godziny,
• wynagrodzenie około 1800 euro netto/152 godziny dla osoby z j. francuskim,
• zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
• zapewniona opieka koordynatora we Francji.
Zdjęcie piewsze
Autor: Work Express | 2015-11-06 11:14:55
Email: pracazagranica@workexpress.pl
Telefon: 48327758880
Lokalizacja: Dolnośląskie (Katowice)