Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

siłowniki i zawory hydrauliczne/przewody wysokociśnieniowe/pompy/rozdzielacze-ostrów mazowiecka


Treść ogłoszenia:
Firma Plonex to zespół fachowców, przed którymi hydraulika siłowa nie ma żadnych tajemnic.
Naszym priorytetem jest produkcja i regeneracja siłowników hydraulicznych do wszystkich maszyn oraz zakuwanie i produkcja przewodów hydraulicznych. Oferujemy również kompleksowe zaopatrzenie w dziedzinie hydrauliki siłowej najlepszych dostępnych marek.
Jesteśmy producentem siłowników hydraulicznych do wszelkich zastosowań: do maszyn rolniczych, leśnych oraz ciężkiego sprzętu budowlanego czy też używanych w przemyśle. Oferujemy także kompleksową regenerację siłowników hydraulicznych, odtwarzanie, czy też produkcję siłowników na życzenie klienta. Posiadamy własne biuro projektowe przez co jesteśmy w stanie wykonać każdy siłownik bez względu na jego rozmiar.
Zajmujemy się naprawą maszyn w dziedzinie hydrauliki siłowej. Naprawiamy takie maszyny jak sprzęt rolniczy, leśny - harwestery, forwardery, przyczepy leśne, koparki, ładowarki, pozostały sprzęt budowlany. Naprawiamy także lawety do przewozu samochodów tz. LORY. Posiadamy dużą halę montażową dzięki czemu istnieje możliwość przyprowadzenia sprzętu do nas, wtedy my się nim kompleksowo zajmiemy.
Jesteśmy wiodącym liderem w regionie w produkcji przewodów hydraulicznych wykociśnieniowych. Zakuwamy na najlepszych dostępnych komponentach, zakucia są naszej rodzimej produkcji , a wąż jaki używamy do produkcji przewodów to SEMPERIT, ALFA GOMA (DUNLOP), MANULI RUBBER INDUSTRIES. Jesteśmy w stanie zakuć wąż, który zastąpi oryginalny w maszynach typu: CATERPILLAR, ATLAS, LIEBHERR, CASE, NEW HOLLAND, JCB, CASE i wiele innych.
Oferujemy w sprzedaży pompy hydrauliczne stosowane w przemyśle rolniczym, leśnym i budowlanym.
W sprzedaży posiadamy rozdzielacze hydrauliczne angielskich i włoskich producentów. Są to rozdzielacze jedno, dwu, trzy, cztero, 5, 9, 10 – sekcyjne o przepływach 45l, 60l, 80l, 120l. Oferujemy także rozdzielacze sekcyjne, przez co możemy dokładać kolejne sekcje zależnie od potrzeb klienta .
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług obróbki skrawaniem: toczenie, frezowanie, gwintowanie, spawanie.
Jest to tylko część prowadzonych przez nas usług. Pełna oferta dostępna na naszej stronie internetowej: http://plonex.com.pl/
Ostrów Mazowiecka

Sekretariat:
e-mail: biuro@plonex.com.pl
tel: 29 745 17 77,
fax: 29 746 34 65,
tel kom: 517 804 420

Dział produkcji:
e-mail: produkcja@plonex.com.pl
tel: 882 833 614, 517 807 067
Dział handlowy:
e-mail: info@plonex.com.pl
tel: 607 278 887

siłowniki i zawory hydrauliczne/przewody wysokociśnieniowe/pompy/rozdzielacze-ostrów mazowiecka
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecie
Autor: ido | 2018-03-12 21:18:31
Email: reklamyido@wp.pl
Lokalizacja: Mazowieckie (Ostrów Mazowiecka)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,