TYNKARZ / Niemcy

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko TYNKARZ

Opis stanowiska:
• Realizacja zadań zgodnie z wytycznymi kierownika budowy na podstawie instrukcji słownych oraz rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi
• Przygotowanie powierzchni pod tynk
• Wykonywanie tynków cementowo -wapiennych i gipsowych, tynki maszynowe
• Dbałość o sprzęt i narzędzia

Wymagania:
• doświadczenie w pracach tynkarskim minimum 2 lata (potwierdzone świadectwami pracy)
• dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!
• mile widziane auto do dyspozycji

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego w oparciu o niemiecka umowę o prace •Atrakcyjne wynagrodzenie: 10,73  € brutto / h + dieta 41,40  € netto / dzień roboczy
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowanie (ok.250 €- 300€/mies.)
• Pełen pakiet niemieckich świadczeń socjalnych

Dodatkowe informacje:
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (w jęz. polskim lub niemieckim) droga elektroniczna na adres: praca742@wp.pl z dopiskiem TYNKARZ/NIEMCY

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Autor: irek | 2013-01-30 14:28:18
Email: praca742@wp.pl
Lokalizacja: Lubelskie (ert)