PAKOWACZ/kA

(nr licencji 47).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PAKOWACZ

miejsce pracy Elżbietów k. Sochaczewa

Zakres obowiązków:
- pakowanie produktów
- etykietowanie

Od kandydatów oczekujemy:
- chęci do pracy
- zaangażowania i motywacji
- aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
- umowę o pracę (płatny urlop, L4, ZUS)
- stawkę miesięczną
- BEZPŁATNY DOJAZD z Łowicza
- pracę w przyjaznej atmosferze

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem 669 522 122

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Autor: Randstad Polska Sp.zo.o. | 2016-05-24 21:16:02
Email: ris.sochaczew1@randstad.pl
Telefon: 669522122
Lokalizacja: Mazowieckie (Sochaczew)