Operator maszyn numerycznych

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 47. Dla swojego klienta, lidera branży kosmetycznej poszukuje kandydatów do pracy tymczasowej na stanowisko:

Praca Tymczasowa
Lokalizacja: Sokołówek

Zadania:
- Obsługa maszyn CNC do obróbki drewna lub metalu
- Wykonywanie wyrobów zgodnie z dokumentacja techniczną

Wymagania :
- wykształcenie min. średnie techniczne
- mile widziana znajomość technologii obróbki drewna lub metalu
- mile widziana znajomość obsługi obrabiarek CNC
- mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe wraz z premią
- pracę z nowoczesnymi maszynami i urządzeniami
- rozwój wewnątrz organizacji

Autor: Aneta Łatczak | 2016-05-25 13:18:25
Email: aneta.latczak@randstad.pl
Telefon: 605036994
Lokalizacja: Mazowieckie (Sokołówek)