Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Porówneo.pl - Porównywarka Ubezpieczeń


Treść ogłoszenia:
Chcesz oszczędzić w prosty sposób? Przy zakupie ubezpieczenia, odwiedź porównywarkę ubezpieczeń Porowneo.pl, bezpłatną, szybką i przejrzystą, dzięki której można nie tylko zapłacić mniejszą stawkę ubezpieczenia, ale i oszczędzić swój czas.
Każdy właściciel samochodu jest zobowiązany do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, OC. Zakres tej polisy jest dokładnie taki sam, ustalony przez odpowiednie przepisy prawa. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe jednak inaczej wylicza swoje stawki, a cena zależy od wielu czynników i dynamicznie się zmienia. Różnice mogą być naprawdę bardzo duże, dlatego warto poznać rynek, zanim podejmie się decyzję, które ubezpieczenie wykupić. Zbieranie ofert może zająć dużo czasu i wymagać zaangażowania, ponieważ jest przynajmniej kilkadziesiąt popularnych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, które oferują OC. Wystarczy jednak poświęcić dosłownie dwie minuty, odwiedzając Porowneo.pl. Trzeba wypełnić podstawowe dane, pozwalające na wyświetlenie indywidualnie dopasowanych ofert, i od razu pojawiają się propozycje. Serwis działa niezależnie, oferty są posortowane tak, że użytkownik od razu widzi oferty najtańsze w pierwszej kolejności. Zakup polisy także odbywa się online i bardzo szybko. Zakup polisy z Porowneo.pl ma same korzyści.
Poza różnorodnymi typami ubezpieczeń, na Porowneo.pl można zestawić ze sobą oferty dotyczące kredytów hipotecznych i innych pożyczek, lokat oraz kont osobistych i kart kredytowych. Obsługa kalkulatora kredytowego jest bardzo łatwa, wystarczy odpowiednio ustawić wskaźniki na suwaczkach.

POROWNEO.PL SP. Z O.O.
48 22 563 25 60
00-838 Warszawa, ul. Prosta 69
NIP:5213640335 regon:146398104
kinga-zaremba@porowneo.pl
https://porowneo.pl
Autor: Porówneo.pl | 2019-03-22 21:07:49
Email: kinga-zaremba@porowneo.pl
Telefon: 225632560
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,