specjalista ds. turystyki z językiem niemieckim

Jeżeli interesujesz się branżą turystyczną, a nie masz jeszcze doświadczenia w tym zakresie, dołącz do zespołu specjalistów!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej, świadczącej usługi m.in. dla firmy z branży turystycznej, poszukujemy silnie zmotywowanych osób na stanowisko:

Twoje zadania obejmować będą:
• pomoc klientom niemieckojęzycznym w rozwiązywaniu problemów z zakresu: rezerwacji noclegów, organizacji transportu oraz planowania podróży
• informowanie na temat dostępności miejsc noclegowych, warunków rezerwacji oraz możliwości ich anulowania
• udzielanie informacji na zapytania klientów zagranicznych
• natychmiastową pomoc w nagłych problemach podróżnych zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Nasze wymagania to przede wszystkim:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• dobra znajomości języka angielskiego energiczność i odpowiedzialność wysoka motywacja do pracy

Co możemy Ci zaoferować w zamian:
• stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej – udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
• wykorzystanie języków obcych w codziennej pracy
• pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Osoby spełniające wymogi Klienta i zainteresowane ofertą prosimy i przesłanie aplikacji w języku angielskim: http://www.randstad.pl/kandydat/oferty-pracy.aspx?id=6880
Autor: Randstad | 2013-03-12 11:26:48
Email: krakow_pu4@pl.randstad.pl
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)