Elektromechanik (wózki, dźwigi, ładowarki) - Belgia

Treść ogłoszenia:
Obowiązki:
- analiza całej maszyny pod kątem usterek i uszkodzeń, przy użyciu systemów diagnostycznych i dokumentacji
- naprawa silników diesla w wózkach widłowych, dźwigach, ładowarkach itd.
- naprawa pomp wtryskowych, pasów transmisyjnych, cylindrów
- kompletne utrzymanie silników
- naprawa hydraulik np.i podnośników
- naprawa pneumatyki, np. systemów hamulcowych
- przegląd i naprawa systemów elektronicznych, przy użyciu systemów diagnostycznych
- wymiana części elektrycznych (obwodów, oświetlenia)
- znajomość systemów Canbus i sterowania Mosfet
- znajomość elektrycznych wózków widłowych
- spawanie Mig Mag oraz elektrodą

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- doświadczenie jako elektromechanik podobnych maszyn
- komunikatywny język: angielski lub niemiecki lub niderlandzki lub francuski
- prawo jazdy B i własne auto

Oferujemy:
- 13,5 euro/h brutto (na początek)
- 37,5 godzinny tydzień pracy
- możliwość nadgodzin
- bonusy, np. kilometrówka, pieniądze wakacyjne, 13 pensja itd.

CV prosimy przesyłać emailem na adres agencji zatrudnienia Factory 600:
Autor: Factory 600 | 2012-07-11 16:57:20
Email: office@factory600.com
Lokalizacja: Pomorskie (Leuven)