Przewoźnik - Kurier

Treść ogłoszenia:
Zadania na stanowisku:
Dostarczanie przesyłek do klientów indywidualnych i instytucjonalnych
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą
Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

Od Kandydatów oczekujemy:
Wysokiej kultury osobistej
Dobrej organizacji pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów
Uczciwości i rzetelności
Mile widziana znajomość topografii miasta
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę
Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych
Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z podaniem numeru telefonu - kontakt@express-work.pl
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.
Autor: express-work.pl | 2015-04-09 04:46:00
Email: kontakt@express-work.pl
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Olsztyn)