doradca klienta (język niemiecki)

Dla Naszego Klienta, globalnej grupy firm energetycznych i petrochemicznych działającej w ponad 140 krajach i zatrudniającego ponad 112 000 pracowników, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• pomoc klientom niemieckojęzycznym w rozwiązywaniu problemów
• udzielanie informacji klientom zagranicznym
• zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie
• działanie w trudnych, nagłych sytuacjach, związanych z obsługą kluczowych firm
• praca w systemie SAP/CRM

Wymagania:
• płynna znajomość języka niemieckiego
• dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w zakresie obsługi klienta
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• umiejętność podejmowania decyzji i szybkiego rozwiązywania problemów
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Nasz Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
• prywatna opieka medyczna
• możliwość rozwoju zawodowego – udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
• wykorzystanie języków obcych w codziennej pracy
• pracę w dynamicznym zespole

Zainteresowany? Prześlij do nas swoją aplikację: http://www.randstad.pl/kandydat/oferty-pracy.aspx?id=5833
Autor: Randstad | 2013-03-12 11:24:58
Email: krakow_pu4@pl.randstad.pl
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)