revenue manager

Dla naszego Klienta, dynamicznej organizacji zarządzającej siecią hoteli, poszukujemy osoby chcącej się rozwijać na stanowisku

Miejsce pracy: Kraków
Praca stała

Zakres obowiązków:
• analiza, optymalizacja oraz maksymalizacja przychodów z działalności hotelowej przy wykorzystaniu instrumentów określonych dla Revenue Management
• udział w kształtowaniu cenowej oraz handlowej polityki hotelu, a także w uzyskiwaniu zaplanowanych wyników
• zarządzanie dostępnością hotelu, bieżąca aktualizacja cen oraz dostępności we wszystkich kanałach dystrybucji
• tworzenie i analiza prognoz sprzedaży oraz ich weryfikacja
• monitorowanie działań konkurencji na rynku lokalnym
• zarządzanie zespołem pracowników działu rezerwacji
• raportowanie do Dyrektora Generalnego i przełożonych regionalnych

Wymagania:
• min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Revenue Management lub w innych działach hotelowych, takich jak rezerwacja, recepcja, sprzedaż
• biegła znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi programu rezerwacyjnego Opera (Fidelio) oraz umiejętność swobodnego korzystania z programu Excel
• bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
• bardzo dobra znajomość zasad Revenue Managementu w ujęciu teoretycznym oraz praktycznym
• umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, zdolność do analitycznego myślenia, umiejętność doskonałej organizacji pracy

Nasz Klient oferuje:
• pakiet medyczny Lux Med
• godatkowe ubezpieczenie
• telefon komórkowy
• bezpłatny parking w Hotelu
• kantyna pracownicza
• darmowa pralnia uniformów
• zniżki w hotelach sieciowych na całym świecie

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: Krakow_pu2@pl.randstad.com
Autor: Randstad | 2012-12-11 16:26:11
Email: Krakow_pu2@pl.randstad.com
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)