Opiekunka dla Seniora-od ZARAZ- BLISKO BERLINA

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC.

Oferta ważna od: ZARAZ
Lokalizacja: FREDERSDORF (OBOK BERLINA)

PROFIL PODOPIECZNEGO:
Pan Ekhard ma 79 lat, waży 78 kg przy wzroście 170 cm. Senior jest po wylewie i cierpi na demencję. Ma problem z poruszaniem się - potrzebuje wsparcia ze strony Opiekunki/Opiekuna. Nosi okulary oraz aparat słuchowy.
Senior mieszka z żoną w mieszkaniu w małej miejscowości obok Berlina.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz Internetem. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
• wykonywanie codziennych czynności higienicznych oraz pomoc w roz- i ubieraniu się;
• wsparcie przy wstaniu/chodzeniu (m.in. pomoc w dojściu do toalety);
• wizyty u lekarza;
• chodzenie na spacery, wspólne spędzanie czasu, w tym gry planszowe.

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym/dobrym;
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
• gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.

OFERUJEMY:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: olga.kucha@angelcare24.eu
- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 370 53 49;
- wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 733 388 300 - ODDZWONIMY!
Zdjęcie piewsze
Autor: Olga Kucha | 2016-04-26 12:49:41
Email: olga.kucha@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)