PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA NA I ZMIANĘ

Treść ogłoszenia:
PRACOWNIK PRODUKCJI

w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108

Zakres obowiązków:
Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy
• praca przy linii produkcyjnej
• rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa
• kontrola jakości produktu
• paletyzacja towaru

Od kandydatów oczekujemy:
• dyspozycyjności
• mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
• obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę praca rozpoczyna się miedzy 5:00 a 10:00
(w zaleznosci od sekcji) – zmiany od 8 do 12 godz..

Oferujemy:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
• ubezpieczenie grupowe PZU
• wynagrodzenie 4850-5150

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
karolina.jonas@obpon.pl z dopiskiem - PRACOWNIK PRODUKCJI w Kutnie na I zmianę
Zdjęcie piewsze
Autor: Karolina | 2024-03-05 10:21:17
Email: karolina.jonas@obpon.pl
Telefon: 233233210
Lokalizacja: Łódzkie (Kutno)