STAŻYSTA W DZIALE DS. SPRZEDAŻY I ORGANIZACJI SZKOLEŃ

W związku z ekspansją nowych projektów poszukujemy młodych, otwartych i ambitnych osób na stanowisko :

miejsce pracy: Warszawa
forma umowy: dzieło/zlecenie

Zakres obowiązków:

• aktywna sprzedaż usług szkoleniowych i pozyskiwanie uczestników na szkolenia,
• samodzielna organizacja szkoleń,
• przygotowywanie materiałów promocyjnych i promocja szkoleń w mediach,
• współpraca z trenerami prowadzącymi szkolenia,
• dbanie o wysoką jakość organizowanych szkoleń,
• logistyczna obsługa szkoleń,
• tworzenie oraz aktualizowanie informacji o szkoleniach na portalu,

Wymagania:
• umiejętność pracy z celem,
• wykształcenie minimum średnie
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku o 8 do 16:30,
• wytrwałość w dążeniu do celu i determinacja,
• otwartość, asertywność, pewność siebie i kreatywność,
• chęci rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska Product Manager`a, czyli osoby kreującej i z przyjemnością sprzedającej swój produkt,
• gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
• stałą pracę dla osób realizujących cele w czasie i po okresie próbnym na stanowisku Product Manager`a,
• atrakcyjne wynagrodzenie stała podstawa + premia
• możliwość uzyskania premii już w pierwszym miesiącu pracy,
• szkolenia wdrażające oraz ciekawą pracę już w trakcie okresu próbnego przygotowującą do roli PM’a,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
• możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów ISTQB/ISEB/REQB
• możliwość podjęcia współpracy po okresie próbnym w opraciu o umowę o pracę

Zostań członkiem naszego zespołu już dziś:)

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwa-rzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).
Zdjęcie piewsze
Autor: Ewa | 2012-11-30 11:57:49
Email: rekrutacja_soft@wp.pl
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)